Siyaset

Abdullah Gül AK Parti’nin kampına katılmadı

Afyonkarahisar’daki AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı açılış programı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

ARINÇ VE HÜSEYİN ÇELİK KAMPTA

Programa, Daha önceki TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Başkanlarından Bülent Arınç ve Daha önceki ulusal Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katıldı. Arınç en nihayet 2015 seneninde toplantıya katılmıştı. Ayrıca 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davete menfi cevap verdiği kamp başlamadan evvel medyaya yansımıştı.

Abdullah Gül AK Parti'nin kampına katılmadı

“GÖREVDEN ÇEKİLENLERİ YENİDEN DEĞERLENDİRME YOLU AÇIK”

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada dahada evvel AK Parti’de görev alan ama şu vakit etkin tek görevi var olmayan kişilere seslendi:

“Sandıkla gelen tabiki sandıkla gider. Ama o sandığa civarindan var olan zamani de kimse göz ardı edemez. İhanet etmediği sürece görevden çekilenlerin de tekrar değerlendirme yolu açıktır. İhanet etmediği sürece görevden çekilmiş olanı tekrar değerlendirme yolu açıktır.”

Abdullah Gül AK Parti'nin kampına katılmadı

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *