Siyaset

Ak Parti Gürsu’da yola mevcut başkan Mustafa Yıldırım’la devam

AK Parti 6. alışılmış olan kongre çagi zamani kapsamında Gürsu kaza teşkilatının kongresi gerçekleştirildi. Kongre, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İçişleri Geçmiş asama Bakanı ve Bursa mebus Efkan ALA, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, milletvekilleri, belediye başkanları, kent ve kaza yöneticileri, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşların katılımı ile yapıldı.

Yoğun tek katılımla gerçekleşen kongre nihayetinde var reis Mustafa Yıldırım, delegelerin kullandığı 233 oyun 215’ini alarak tertemiz ekibi ile görevini sürdürdü. İlçe kongresinde konuşan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, kongreler sürecinin Bursa’ya ve partilerine hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başladı. reis Salman, Mustafa Yıldırım ve ekibinin Türkiye’nin iki mühim seçim, tek tarihi referandum ve ülkemiz tarihinin en alçakça vuruş kalkışması süreçlerinde üstüne düşeni fazlası ile adina getirdiğini belirtti.

Başkan Salman, Gürsu teşkilatının tertemiz dönemde de evvel günkü şevkle çalışmalarını sürdüreceklerine var olan inancını dile getirerek, “Önümüzde Türkiye’nin geleceğini etkileyecek çok mühim iki seçimi barındıran tek asama var. İnanıyorum ki Türkiye’nin ve Bursa’mızın geleceği yerine attığımız adımlarda tekrar en hatri sayilir büyüklükte desteklerimizden biri tekrar her vakit olduğu benzeri Gürsu teşkilatımız ve kaza halkımız olacaktır. İnşallah hep birlikte dahada nice iyi işlere imzasini atacağız” dedi.

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *