Gündem Haberleri

Başkan Sekmen iftarda gazetecilerle buluştu

Başkan Sekmen iftarda gazetecilerle buluştu

(Fotoğraflı)

ERZURUM (İHA) – Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentteki gazetecilerin onuruna verdiği iftar yemeğinde habercilerle tek araya geldi.
Gazetecilerle hasbihal ederek şehir üzerine düşünce alışverişinde yer alan Başkan Sekmen, şehirle alakalı öneride yer alan medya mensuplarını bir tek dinledi. Sekmen, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, gazetecilerin fikirlerini her daim önemsediğini ifade etti. Ramazan ayında yardımların ayni ritimde devam ettiğini hatırladan Başkan Sekmen, “Erzurum’da iftar sofraları ve yardımlarımızla kent genelinde elimizden gelen çabası gösteriyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tespiti sonrası hazırladığımız yardımları maddi vaziyetten yoksun var olan vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Bunun yanında İl ve kaza merkezlerinde de semt statüsüne kavuşan köylerde asagi ve üst yapı çalışmalarımız nihayet sürat ayni ritimde devam ediyor” dedi.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a gazetecilerin de yoğun alaka ve ilgi gösterdiğini anımsadan Başkan Sekmen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Medya mensuplarımız Erzurumspor’a hatri sayilir büyüklükte bir destek verdi. Bundan dolayı tüm gazeteci kardeşlerime fazla teşekkür ediyorum. Bizlerinde her daim olduğu benzeri yine Erzurumspor’a katkılarımız ayni ritimde devam edecek. Bilindiği benzeri kulübümüz amaciyla modern standartlara sahip yepyeni bir tesis yapıyoruz. Bu asama tesisin açılışını yapacağız. Mavi Beyazlı takımımız amaciyla sporcuların kışın mevsim şartlarından etkilenmemesi hasebiyle bu yıl kapalı tek saha tesisi de yapacağız. Bu sene güçlü tek ligde top koşturacağız. B.B. Erzurumspor konusunda iç tasima tamamlandı. Dış transferde en güzel futbolcuları da takıma kazandıracağız.”
Sekmen, Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde hatri sayilir büyüklükte kulüplerin bu yıl de kamp yapacağını bildirdi.
Olimpiyat Parkı’nda tertip eden geleneksel medya iftarı buluşmasına yaygın ve mahalli medya kurumlarının yönetici ve çalışanları katıldı.
(ÖB-ÖB-Y)

18.06.2017 12:49:58 TSI
NNNN

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *