Magazin

Burcu Başoğlu: Beni öpen amcamdı

Murat Başoğlu ile yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’nın teknedeki görüntüleriyle alakalı tahkikat tamamlandı. Savcılık, amca ve yeğeni ile alakalı ‘hayasızca hareket’ suçlamasıyla dava açtı. Bodrum 4. Asliye karar Mahkemesi’nde görülecek davanın iddianamesine göre, Murat Başoğlu fotoğraflardaki kişinin yeğeni olduğunu inkar ederek, o kişinin ‘Olga’ isimli tek kız olduğunu söyledi. Burcu Başoğlu külhanbeyi ise o kadının kendisi olduğunu onay etti. Eşi Selçuk Kabadayı’nın ifadesine göre de Burcu külhanbeyi olaydan ardindan her şeyi kendisine itiraf etti.

“40 DAKİKA SÜRDÜ”

Davanın iddianamesinde resimleri çeken muhabirin ifadesi de yer aldı. Muhabir şunları anlattı: “Bodrum Yalıkavak’ta tek koydaydım. Gözüme tek tekne takıldı. Teknede tek erkekle tek kadın olduğunu görünce resimlerini çekmeye başladım. resimleri yakınlaştırıp bakınca erkeğin Murat Başoğlu olduğunu anladım. Başoğlu yanındaki anne adayi ile aşırı samimiydi. Teknedeki o asama 40 dakika sürdü. Tekne ayrılınca bendeniz de ayrıldım, resimleri gazeteye gönderdim.”

MURAT BAŞOĞLU Daha İNKAR EDİYOR

Murat Başoğlu ifadesinde, yeğeni Burcu Başoğlu külhanbeyi ile otele gitmek amaciyla tekneyle plajdan ayrıldıklarını, dalga hasebiyle tek koya girdiklerini, dalgadan dolayı gidemeyeceklerini anlayınca plaja döndüklerini argüman etti. Murat Başoğlu ardindan yeğeni Burcu’nun spor salonuna, kendisinin de festival alanına gittiğini, orada tanıştığı Olga isimli kızla tekneye gelip koya gittiklerini öne sürdü. İfadesinin devamında, Olga ile teknede içki içip öpüştüklerini, bayanın bikinisini, kendisinin de boxer tipi deniz şortunu hiç çıkarmadığını, cinsellik olmadığını, kızın dans ettiğini, 1.5 saat ardindan da plaja döndüklerini söyleyerek suçlamaları onay etmedi.

BURCU BAŞOĞLI: AMCAM BENİ ÖPTÜ

Ancak Burcu Başoğlu külhanbeyi ifadesinde, deniz dalgalı olduğu amaciyla yanaştıkları koyda, içkili var olan amcasının teknenin üst bölümünde kendisini öptüğünü, basında bulunan fotoğraflardaki kişinin kendisi olduğunu söyledi. toy kadının eşi Selçuk Kabadayı’nın ifadesi de mahkeme dosyasında yer aldı. Selçuk Kabadayı’nın ifadesine göre, eşi Burcu ve amcası Murat Başoğlu o vakit tekne gezintisinden saat 19.00’a doğru döndü.

GÖRÜNTÜLERİ eş ANDA GÖRDÜLER

Basındaki görüntüleri ise eşi, amcası ve amcasının eşi Hande Başoğlu ile birlikte oldukları tek ortamda öğrendi, bunun üstüne kendisi ve Hande Başoğlu çok şaşırdı.

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Milliyet’te bulunan habere göre, Selçuk Kabadayı’nın ifadesine göre, eşi evvel “Amcam Yalnızca dudağımdan öptü” diyerek yaşananları inkar etti. sonrası vakit ise Murat Başoğlu’nun kendisini öpme olayının evvel olmadığını, olay bugünü teknede işi öpmenin de ötesine götürdüğünü söyleyerek her şeyi itiraf etti. Selçuk külhanbeyi tekne fotoğraflarındaki kişinin eşi olduğunu teşhis ettiğini ve ardindan boşanmaya karar verdiğini belirtti.

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *