Spor

Ersun Yanal: Sıkıntılı süreci geride bıraktık

ulusal futbolculardan yoksun olarak Akhisarspor maçının hazırlıklarına süre gelen Fırtına’da teknik direktör Ersun Yanal, dünkü idman öncesinde oyuncularıyla kısa tek toplantı gerçekleştirdi.

Bundan sonraki haftalarda dahada titiz olmaları gerektiğini belirten deneyimli çalıştırıcı, “Beşiktaş’a karşı oynadığımız oyun ve 2-2’lik sonuç taraftarımızı hoşnut etti ve üzerimizdeki kara bulutlar dağıldı. İstanbul’dan aldığımız tek nokta bizim için çok değerli. Sıkıntılı süreci şimdilik arkada bıraktık. Bundan ardindan önümüze bakmalı ve seri yakalamalıyız” ifadelerini kullandı.

‘Formanın hakkını verin’

Yorucu fikstürü atlattıklarını anımsadan Yanal, “Şu anda ihtiyacımız var olan tek şey; arka arda alınacak galibiyetler. Bu galibiyetlerle hemide biz ayni vakitte da taraftarımız havaya girer. Çok kaliteli tek ekibiz ve her takımı yenebilecek kapasitedeyiz. Bu yüzden bundan sonraki maçlarda nokta kaybına tahammülüm yok. alana çıktığınız vakit üstünüzdeki formanın hakkını verin ve layık olduğumuz yerlere ulaşalım” ifadelerini kullandı.

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *