Magazin

Eski iş adamı Zeki Tanyeri’den mahkemeye fakirlik belgesi

Geçmiş senelerde sevgilisine aldığı 600 adet gül ile gündem var olan iş adamı Zeki Tanyeri, toplaminda 600 metrekarelik iki dubleks dairesinin aidatını ödemeyince mahkemelik oldu.

Zeki Tanyeri ve Daha önceki sevgilisi Ceyla Gölcüklü

FAKİRLİK BELGESİ VERDİ

Merhum sosyetik iyi Ceyla Gölcüklü ile isimi duyulan iş adamı Zeki Tanyeri, Bağdat Caddesi’ndeki lüks dairesinin aidatını ödemeyince mahkemelik oldu. Geçim sıkıntısı çektiğini öne süre gelen Tanyeri, mahkemeye fakirlik dokümanı sundu.

Vatan gazetesinde bulunan habere göre; ünlü işadamı Zeki Tanyeri, 2010 seneninde pankreas kanserinden hayatını kaybeden sosyetik iyi Ceyla Gölcüklü ile 5 sene aşk yaşadı. Gölcüklü, Maldivler tatili esnasında 2.5 milyon dolarlık kolyesini Tanyeri’nin çaldığını argüman edip sevgilisinden ayrıldı. 2013 seneninde ise Zeki Tanyeri, Sezen Tanyeri ile hayatını birleştirdi. Tanyeri oturmaları amaciyla Caddebostan’da bulunan Kastelli konutlarında dört katlı binadan havuzlu ve Adalar manzaralı toplaminda 600 metrekarelik iki adet çatı dubleksini satın aldı.

Eski iş adamı Zeki Tanyeri'den mahkemeye fakirlik belgesiZeki Tanyeri ve Daha önceki sevgilisi Ceyla Gölcüklü

APARTMAN AİDATINI ÖDEYEMEDİ

Ancak o tarihten beri Tanyeri iki ev amaciyla idarenin belirlediği iki bin 500 TL’lik apartman aidatını ödemedi. Apartman yöneticisi de alacaklar amaciyla Tanyeri’yi icraya verdi. Tanyeri ise mali vaziyetinin perişan olduğunu belirterek, İcra Dairesi’ne muhtarlıktan aldığı “fakirlik belgesi”ni sundu ve bu parayı ödeyemeyeceğini belirtti.

FAKİRLİK BELGESİ ALDIĞI TARİHTE, KARISI ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPMIŞ

Bu dokümanın sunulmasıyla neye uğradıklarını şaşıran apartman yöneticisi ise sunulan belgeye avukatları aracılığıyla itiraz etti. İtirazda bulunan avukatlar, “Zeki Tanyeri’nin dosyaya sunduğu ‘fakirlik belgesi’ 2015 yılının ocakta ayında muhtarlıktan alınmış. ama Tanyeri çifti 2015 seneninde dünyaya gelen kızlarının doğumunu en lüks hususi hastanede yaptırdı. Lüks içinde yaşıyorlar. Aidat içinde bekçi, kapıcı, su, elektrik ve doğalgaz gideri var. Ama bunların ödemesini yapmıyorlar. Doğalgaz defaatle kesildi ve apartmanda da bu müddette tadilat yapılamadı.” iddialarında bulundu.

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *