Spor

Medicana ile Atiker Konyaspor sağlık sponsorluğu anlaşmasını tazeledi

Törende konuşan, Konyaspor takim Başkanı Fatih Yılmaz, “Öncelikli olarak bu erken Medicana Konya Hastanesi ile tek arada olmaktan mutluyuz. 2013-2014 yılından bu yana süre gelen tek sponsorluk anlaşmamız var. Kendileri sağ olsunlar takim formasi sponsoruyla başladılar, ardindan sağlık sponsorluğuna başladılar. elbet bunca senedir itinali olarak çalışmalara ayni ritimde devam ediyoruz. Şu anda sağlık sponsorluğu anlaşması yapacağız. Şehrimizin mühim tek hastanesi filhakika biliyorsunuz. Karatay Üniversitesi ile müsterek tek çalışma yürütüyorlar. Bu mühim kurumda sağlık sponsorluğunu anlaşmaktan dolayı mutluyuz. Lütfi bey kendileri bu vakte civarindan hep destek verdiler. Medicana Grubu olarak destek verdiler. bendeniz kendisi kendilerini filhakika teşekkür ediyorum. Konyaspor olarak emin ellerdeyiz. Biz bunun için inanıyoruz, sağlığımız güven altında. bu konuyla alakali futbolcularımız olsun, kulübümüz olsun kolayca gidebileceğimiz tek yer. bunun benzeri tek emin kurumla emniyetli tek kurumda çalışmaktan dolayı mutluyuz. Bugünkü yapacağımız anlaşma ile imzasini altına alacağız kendilerine teşekkür ederim” dedi.

“Konyaspor formamızın arkasında ismimizi eglenerek okuduk”

Medicana Konya Hastanesi genel Müdürü Lütfi Şimşek ise, “Tabi bunun benzeri 1922’yi görüyorsunuz armamızın altında… Kurumsalda bu civarindan derinleşen, geriye giden tek kulüple, şehrimizin kulübüyle Başka bir deyişle tek Konyalı olarak her vakit gurur duyduğumuz iyi gününde perişan gününde yanında olmaya her vakit dikkat ettiğimiz tek takımımızın sağlık sponsoru olmak bizim amaciyla filhakika hatri sayilir büyüklükte mutluluk. Bunun kati bizim tarafımızdan ödenen bedelleri var ama bunu kıymetli başkanımızın dile getirdiği benzeri açıldığımız evvel günden beri hiç sakınmadık. Önce elbet Medical olarak çıktığımız evvel senede Konyaspor formamızın arkasında ismimizi eglenerek okuduk. Mutluyuz Başka bir deyişle hemide Konyaspor’a destek olduk Süper Lige çıkmadan evvelki dönemde ayni vakitte da kendisinin isminizin orada olması bizi filhakika bu şehre kıymet katan tek sağlık kurumu olarak da görmemizi sağladı. Kurduğumuz günden beri sağlık sponsoruyuz. Bu manada neden yönetim ekibimizin neden sporcularımızın antrenörlerimizin her vakit yanında olmaya çaba gösterdik” ifadelerini kullandı

“10 hastanesiyle Türkiye’deki en hatri sayilir büyüklükte sağlık gruplarından biri”

Medicana Konya Hastanesi olarak Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte sağlık gruplarında biri olduğunu belirten Şimşek, “Tabi Medicana Türkiye’de 10 hastanesi var olan Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte sağlık gruplarından tek tanesi. Konya hastanesi bu sağlık grubunun en iddialı hastanelerinden biri. Bu da bizim amaciyla tek şans elbet Önceden malumunuz neden sporcularımız amaciyla neden vatandaşlarımız amaciyla Bir takım hastalıklar kazalar travmalar Ankara’ya İstanbul’a gitmeyi filan gerektirdi. Şu anda bunlara gereksinim kalmadı. Biz şehirde hemide sporcularımıza hemide vatandaşlarımıza kendisinin hanelerinde memleketlerinde rehabilitasyon olma imkanı sağlıyoruz. kıymetli başkanıma, heyetine, sporcularımıza ve antrenörlerimize de… elbet her sene bunun yenilenmesi sizin tek de testten geçtiğinizi gösteriyor. Başka bir deyişle eğer biz de şu manada teşekkür ediyoruz. Demek ki bizim size sunduğumuz hizmeti beğeniyorsunuz ki bunu yeniliyoruz. Yoksa yenilenmez kalır, Başka bir deyişle bu iş yapabilecek Konya’da başka kurumlar da vardır ama en azından biz de kendimizi sınıfı geçmiş benzeri hissediyoruz. Mutluyuz takımımızın her vakit yanındayız. sağlık sponsoru olsak da olmasak da biz sizin bu manada her vakit yanınızda durmaya itina gösterdik. Bu manada da bu erken tekrar sizlerle buluşmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.

Medicana Konya Hastanesi genel Müdür Yardımcısı Hasan kişi ise, “Ben de hayırlı olmasını diliyorum. Konyaspor ile dahada uzunca yıllar sponsorluğumuzun ayni ritimde devam edeceğini inanıyorum. sağlık hizmetini vermeye ayni ritimde devam edeceğiz. İki taraf amaciyla de hayırlı olur” dedi.

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *