Spor

Olaylar Rumen basınında!

Pazartesi günü oynanan Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor mücadelesinin derhal peşinden soyunma odasında yaşanan gerginliği laf eden Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, “Ben futbol adamıyım. Aytemiz Alanyaspor’un muavin antrenörü, bendeniz soyunma odasına girerken küfür etti. dolaysiz üzerime yürüdü. bendeniz kavga, gürültü uygulamak istemedim. Türkiye’ye gelme nedenim futbol oynatmak. bendeniz boksör değilim. Kollarım güçlü değil ama baş olarak zekiyim” demişti.

Bu durum sonrası Rumen medyası da olayları gündemine taşıdı. Sumudica’nın annesi, erkek çocuğunu arayarak nihayet vaziyetini öğrendi. Sumudica, annesine ‘bir sorunum yok, iyiyim’ dediği de öğrenildi. 

‘Kendisi de biliyor’

Alanyaspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Paşaoğlu ise koridorlarda yaşanan olayların sorumlusunun Kayserispor Teknik Direktörü olduğunu savunmuştu. Paşaoğlu, “Saha içinde İhtiyaç duyulan agresif hareketleri yaptı. Bizim muavin kaleci hocamız Fevzi Layiç ile alakalı kelimeler kullandı. muavin hocamız da bunu sormak istedi ama bunu sormaya neden kalmadan Kayserili oyuncular ve 
ekipleri hocamıza saldırdı. Hocanın kendisinin başlattığı şeydir. Kendisi de biliyor, görüntüleri görünce ne diyecek bilemiyorum” şeklinde görüş belirtmişti.
 

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *