Magazin

Uğur Akkuş’un eşi konuştu

Bu yaza damgasını vuran Ebru Şallı ve Uğur Akkuş arasındaki yasak aşkta sular durulmuyor. Evli ve iki bebekli sevgilisiyle ilişkisi için “Uğur’un evli olduğunu biliyordum. Seviyeli tek ilişkimiz var ve kendisi yıllar evvel eşine boşanma davası açmış” diyen Şallı, reaksiyon çekmişti.

AKKUŞ: PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI VAR

Güzel modelle yasak aşkını gözlerden ırak yaşayan Uğur Akkuş geçtiğimiz günlerde 10 senelik eşi Gonca Hanım’ın tepkisiyle karşılaştı.  Gonca Akkuş, eşini iki çocuklarını kendisinden kaçırmakla suçladı. Bunun üstüne ise Uğur Akkuş cephesinden “Kendisinin psikolojik rahatsızlıkları hasebiyle hastaneye yatması gerekiyor. Mahkeme de bu yüzden çocuklarımızın velayetini bana verdi” açıklaması geldi.

“ZİNAYI ONLAR YAPIYOR ACISINI BİZ ÇEİYORUZ”

Bu söylemler üstüne Takvim gazetesine konuşan Gonca Akkuş ise şu iddialarda bulundu: “Mahkemeden nasılsa bunun benzeri tek karar çıkmış ama Allah’a şükür rastgele tek rahatsızlığım yok. Boşanırken bana kazanç vermemek amaciyla her yolu deniyor. Çocuklarımın belli tek süre velayetini almış. ama bu ona, evlatlarımın yerlerini bana bildirmeden kaçırma hakkı vermez. Şu vakit çocuklarıma ulaşamıyorum. Çok canımı yaktılar. Çocuklar çok küçük ve benden hiç ayrılmamışlardı. Zinayı onlar yapıyor, acısını biz çekiyoruz. Hiçbir şey almadan boşanmamı istiyorlar. Avukatım aracılığıyla mahkemeye İhtiyaç duyulan başvuruları yaptım. Mahkemeyi de devamlı uzatıyorlar. Hakim karşısına çıksak her şey yoluna girecek, onu bekliyorum.”

Uğur Akkuş'un eşi konuştu

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *